zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 4 czerwca 2023

Fight Them All i Dintojra przed Agnostic Front

9.07.2017 18:38  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Poznaliśmy nazwy polskich zespołów, które otworzą wrocławski koncert Agnostic Front i All For Nothing. Będą to Fight Them All i Dintojra. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca 2017 roku w klubie "Zaklęte Rewiry".

Agnostic Front, Ostrawa 21.08.2014, fot. Verghityax
Agnostic Front, Ostrawa 21.08.2014, fot. Verghityax

Fight Them All to poznańska formacja, grająca mieszankę hardcore i punka. Muzycy promują swoje trzecie wydawnictwo studyjne, zatytułowane "Down The Drain", jego premiera odbyła się 7 marca 2017 roku. Materiał zarejestrowany został w "Studio Riot" i trafił do sprzedaży na płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej.

Dintojra to przedstawiciele wrocławskiej sceny hardcore. Grupa ma na koncie dwa wydawnictwa: debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Dintojra" oraz "Jednym głosem". Obecnie muzycy pracują nad materiałem na kolejny krążek.

Agnostic Front powstał w 1980 roku w Nowym Jorku z inicjatywy Vinnie'ego Stigmy. Dwa lata później do składu dołączył Roger Miret z The Psychos. Obaj muzycy uważani są jedne z najważniejszych postaci sceny hardcore. Formacja przyjedzie do Wrocławia w ramach trasy z okazji 35-lecia działalności.

Dyskografię Agnostic Front zamyka "The American Dream Died", jedenasty longplay studyjny w dorobku grupy. Nad produkcją materiału czuwał Freddy Cricien z Madball, za miksy i mastering odpowiada Paul Miner z H2O. Na płytę trafiło szesnaście utworów - w jednym z nich, "Never Walk Alone", gościnnie wystąpili Freddy Cricien, Toby Morse z H20 oraz Lou Koller z Sick of It All. Premiera wydawnictwa odbyła się 6 kwietnia 2015 roku za sprawą Nuclear Blast.

Holendrzy z All For Nothing odwiedzą Polskę z materiałem ze swojego ostatniego albumu studyjnego, pt. "What Lies Within Us". Płyta pochodzi z 2014 roku.

13.07 - Wrocław, "Zaklęte Rewiry"
Start: 19:00
Bilety: 69 zł (winiarybookings.8merch.com), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »