zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 19 kwietnia 2018

Gary Numan pokazał klip do "My Name Is Ruin"

29.07.2017 13:03  autor: Verghityax, źródło: profil Gary'ego Numana na Facebooku

Gary Numan zaprezentował teledysk do utworu "My Name Is Ruin" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Savage (Songs from a Broken World)". W kompozycji gościnnie zaśpiewała Persia, córka wokalisty. Płyta trafi do sprzedaży 15 września 2017 roku za sprawą BMG.

W maju 2017 roku Gary Numan poinformował, że proces masteringu został ukończony. Na "Savage (Songs from a Broken World)" znajdzie się dziesięć autorskich kompozycji. W sesji nagraniowej udział wzięli Steve Harris z Archive i Tim Slade z Mohair.

Lista utworów:

1. Ghost Nation
2. Bed Of Thorns
3. My Name Is Ruin
4. The End Of Things
5. And It All Began With You
6. When The World Comes Apart
7. Mercy
8. What God Intended
9. Pray For The Pain You Serve
10. Broken

Dyskografię Gary'ego Numana zamyka "Splinter (Songs from a Broken Mind)", osiemnasty longplay studyjny w jego solowej karierze. Album ukazał się 9 października 2013 roku pod egidą Cooking Vinyl. Na płytę trafiło dwanaście autorskich utworów zarejestrowanych pod okiem Ade Fentona. W czterech kompozycjach partie gitarowe gościnnie zagrał Robin Finck z Nine Inch Nails.

Dzięki "Splinter (Songs from a Broken Mind)" Gary Numan po raz pierwszy od trzydziestu lat powrócił do czołówki brytyjskiej listy sprzedaży "Billboard 200". Konsekwencją tego była trasa koncertowa "Splinter World Tour", podczas której Brytyjczyk zagrał najwięcej koncertów od 1981 roku. Zwieńczeniem tournee był występ Numana w hali "Hammersmith Apollo" w Londynie.

Przypominamy, że Gary Numan wystąpi 27 października 2017 roku w klubie "Wytwórnia" w Łodzi. Koncert odbędzie się w ramach "Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych - Soundedit".

27.10 - Łódź, "Wytwórnia"
Bilety: 115 zł

Tagi: Gary Numan
Komentarze
Dodaj komentarz »