zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 czerwca 2019

HammerFall zagra w Polsce w październiku

5.06.2018 09:37  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Szwedzki HammerFall wyruszy w trasę koncertową pod szyldem "reBuilt to Tour 2018" w towarzystwie brazylijskiej grupy Armored Dawn. W Polsce zespoły wystąpią dwukrotnie: 22 października w klubie "A2" we Wrocławiu i 23 października w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

HammerFall nadal promuje "Built To Last", swój dziesiąty longplay studyjny. Jest to pierwsze i zarazem ostatnie dokonanie kapeli z perkusistą Davidem Wallinem. W grudniu 2016 roku bębniarz podjął dezycję o odejściu z HammerFall, aby poświęcić się życiu rodzinnemu. Jego miejsce w zespole zajął Johan Koleberg.

Materiał na "Built To Last" nagrany został w dwóch studiach: partie instrumentalne w "Castle Black Studios", a wokale w "Red Level Three Studio". Nad produkcją czuwali Fredrik Nordstrom, Pontus Norgren i James Michael. Longplay ukazał się 4 listopada 2016 roku pod szyldem Napalm Records.

Armored Dawn to brazylisjka formacja powermetalowa, której twórczość inspirowana jest dziejami Wikingów. W ciągu siedmiu lat działalności kapela wydała EP-kę i dwa longplaye studyjne. Ostatni z nich, zatytułowany "Barbarians in Black", pochodzi z 2018 roku.

22.10 - Wrocław, "A2"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

23.10 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »