zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Aura Noir i Obliteration w grudniu w Polsce

7.06.2018 15:17  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Norweskie formacje Aura Noir, Obliteration i Vorbid wyruszą w europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzą również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 5 grudnia 2018 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Aura Noir promować będzie "Aura Noire", swój szósty longplay studyjny i pierwszy nagrany po sześciu latach milczenia. Ścieżki perkusyjne zarejestrowane zostały w "Fias Co Studios", gitarowe w "Soundscape Studio", basowe w "Distasteful Fetter Studios", a wokalne w "Bepleddet Studios". Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 27 kwietnia 2018 roku pod banderą Indie Recordings.

Aura Noir to weterani norweskiej sceny metalowej, grający mieszankę black i thrash metalu. Zespół ma w dyskografii EP-kę i sześć longplayów studyjnych.

Obliteration to deathmetalowy kwartet z Kolbotn - miasteczka, w którym działalność rozpoczął Darkthrone. Obliteration ma na swoim koncie dwie EP-ki i trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, zatytułowany "Black Death Horizon", ukazał się w 2013 roku.

Thrashmetalowy Vorbid przyjedzie z materiałem ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Mind ". Płyta miała swoją premierę 13 kwietnia 2018 roku.

5.12 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »