zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 marca 2019

Paul McCartney w grudniu w Krakowie

14.07.2018 09:48  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Paul McCartney - były basista The Beatles - odwiedzi Polskę w ramach ogólnoświatowej trasy "Freshen Up". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 3 grudnia 2018 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

Paul McCartney komentuje: "Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu".

Paul McCartney promować będzie "Egypt Station", siedemnasty longplay studyjny w swojej karierze solowej. Na płycie znajdzie się szesnaście kompozycji, które muzyk zarejestrował w studiach w Los Angeles, London i Sussex. Do roli producenta zaangażowany został Greg Kurstin. Premiera "Egypt Station" planowana jest na 7 września 2018 roku nakładem Capitol Records.

Trasa "Freshen Up" rozpocznie się we wrześniu 2018 roku czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda siedemnastej edycji festiwalu "Austin City Limits" w Stanach Zjednoczonych. Europejska część tournee przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

W skład solowej zespołu Paula McCartneya wchodzą obecnie Paul "Wix" Wickens na klawiszach, Brian Ray na basie, Rusty Anderson na gitarze i Abe Laboriel Jr na perkusji.

Przedsprzedaż biletów na krakowski koncert Paula McCartneya dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 19 lipca o godzinie 10:00. Start sprzedaży ogólnej planowany jest na 20 lipca na godzinę 12:00.

Komentarze
Dodaj komentarz »