zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 lutego 2020

Organek na "Rock Nocy" w Siemianowicach Śląskich

17.07.2018 09:18  autor: Verghityax, źródło: Siemianowickie Centrum Kultury

W "Amfiteatrze" w Parku Miejskim w Siemianowicach Śląskich odbędzie się 7 września 2018 roku kolejna edycja "Rock Nocy". Tym razem swój udział w wydarzeniu potwierdził Organek, Sarang i Seven On Seven.

Organek ogrywa obecnie album "Czarna Madonna", trafił on do sprzedaży 4 listopada 2016 roku pod egidą Mystic Production. Materiał promuje singiel "Mississippi w ogniu", do którego powstał także teledysk w reżyserii Marty Kacprzak. Odpowiada ona również za projekt okładki. "Czarna Madonna" to drugi longplay studyjny w dorobku Organka.

Sarang powstał na Śląsku w maju 2011 roku. Początkowo grupa funkcjonowała w dwuosobowym składzie - Plaster i Czucz rozpoczęli pracę nad materiałem inspirowanym dokonaniami takich wykonawców, jak Deftones, Incubus czy Sevendust. Grupa nadal promuje swój debiutancki album studyjny, pt. "Prisoners", płyta trafiła do sprzedaży 29 maja 2015 roku.

Seven on Seven rozpoczął działalność na początku 2011 roku w Siemianowicach Śląskich. Kwintet wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową. Dyskografię formacji zamyka album "Matter of Time" z 2017 roku. Nagrania zostały zrealizowane w "Raven Studio" i "Studio Nagrań EOS" pod okiem Andrzeja Dziadka, za miksy i mastering odpowiedzialny jest Tomasz Zalewski.

7.09 - Siemianowice Śląskie, "Amfiteatr"
Start: 19:00
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »