zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Doro pokazała klip do "If I Can't Have You - Nobody Will"

30.07.2018 12:36  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Doro zaprezentowała wideo z tekstem do utworu "If I Can't Have You - Nobody Will" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Forever Warriors, Forever United". W kompozycji gościnnie zaśpiewał Johan Hegg z Amon Amarth. Płyta ukaże się 17 sierpnia 2018 roku za sprawą Nuclear Blast.

"Forever Warriors, Forever United" będzie wydawnictwem dwupłytowym, jego okładkę przygotował Geoffrey Gillespie. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli: Johan Hegg, Mille Petrozza, Chuck Billy, Warrel Dane, Jeff Waters, Ross The Boss, Sabaton, Rolf Kasparek, Doug Aldrich i Tommy Bolan.

Dyskografię Doro zamyka EP-ka "Love's Gone To Hell" z 2016 roku. Jest ona pierwszym studyjnym dokonaniem wokalistki od czasu albumu "Raise Your Fist" z roku 2012. Oprócz utworu tytułowego, na płycie znalazł się nagrany wspólnie z Lemmym "It Still Hurts", koncertowe wersje "Rock Till Death" i "Save My Soul", a także "Love's Gone To Hell" w wersji radiowej i demo.

W roku 2014 Doro świętowała 30-lecie działalności. Z tej okazji wokalistka dała dwa koncerty dzień po dniu w hali "CCD Stadthalle" w jej rodzinnym Dusseldorfie. Pierwszego dnia Doro towarzyszyła Classic Night Orchestra. W koncertach gościnnie udział wzięli Biff Byford, Chris Caffery, Udo Dirkschneider, Blaze Bailey, Marc Storace, Tom Angelripper, Mr Lordi i Hansi Kursch.

Tagi: Doro, Amon Amarth
Komentarze
Dodaj komentarz »