zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Uncle Acid & The Deadbeats wyda "Wasteland"

30.08.2018 09:36  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Brytyjczycy z Uncle Acid & The Deadbeats zapowiedzieli premierę swojego piątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Wasteland". Ukaże się on 12 października 2018 roku za sprawą Rise Above Records.

Na potrzeby "Wasteland" Kevin Starrs i jego zespół przygotowali osiem kompzycji, które zarejestrowane zostały "na setkę" w "Sunset Sound" w Los Angeles. Produkcją zajął się Geoff Neal.

Lista utworów:

1. I See Through You
2. Shockwave City
3. No Return
4. Blood Runner
5. Stranger Tonight
6. Wasteland
7. Bedouin
8. Exodus

Dyskografię grupy zamyka album "The Night Creeper", ujrzał on światło dzienne 4 września 2015 roku za sprawą Rise Above Records. Materiał zarejestrowany został z Itamarem Rubingerem w roli perkusisty. Zastąpił on Thomasa Mowfortha, który odszedł po wydaniu "Mind Control", aby dołączyć do sludge'owego Limb. Basista Vaughn Stokes dołączył do zespołu już po sesji nagraniowej do "The Night Creeper".

Przypominamy, że Uncle Acid & The Deadbeats odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej, jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 27 listopada 2018 roku w klubie "Hybrydy" w Warszawie. W charakterze supportu zaprezentuje się L.A. Witch - dziewczęce trio z Los Angeles.

27.11 - Warszawa, "Hybrydy"
Bilety: 66 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »