zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 lipca 2019

Wideo z tekstem do "Vetry Zlye" Rotting Christ

8.02.2019 15:32  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Rotting Christ udostępnił wideo z tekstem do utworu "Vetry Zlye" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "The Heretics". Płyta ukaże się 15 lutego 2019 roku za sprawą Non Serviam Records.

Na "The Heretics" znajdzie się dziesięć kompozycji, których produkcją zajął się Sakis Tolis. Za miksy i mastering odpowiada Jens Bogren, okładkę przygotował Maximos Manolis. W sesji gościnnie udział wzięli Ashmedi z Melechesh, Irina Zybina z Grai, Stratis Steele oraz Dayal Patterson, autor książki "Black Metal: Ewolucja kultu".

Lista utworów:

1. In the Name of God
2. Vetry Zlye
3. Heaven and Hell and Fire
4. Hallowed Be Thy Name
5. Dies Irae
6. I Believe
7. Fire God and Fear
8. The Voice of the Universe
9. The New Messiah
10. The Raven (by Edgar Alan Poe)

Przypominamy, że Rotting Christ zagra w Polsce w ramach festiwalu "Uwolnić Muzykę" w Środzie Śląskiej, wydarzenie odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca 2019 roku. Na festiwalu wystąpią również Vader, Tortharry, Sunnata, Jarun, Popiół, Lilla Veneda, Undertheskin, Spatial, Moyra, Rosarian, Vane i Heresy Denied.

Bilety jednodniowe na "Uwolnić Muzykę" dostępne będą - w cenie 80 zł - jedynie w dniu koncertu. Karnety w przedsprzedaży kosztuja 90 zł, w dniu wydarzenia ich koszt wyniesie 110 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »