zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 lipca 2019

Darkend i Besides w Dąbrowie Górniczej

10.02.2019 09:47  autor: Verghityax, źródło: profil Besides na Facebooku

Włoska formacja Darkend powróci do Polski, by wystąpić w klubie "Rock Out" w Dąbrowie Górniczej, na scenie zaprezentuje się również rodzima grupa Besides. Koncert zaplanowano na 1 marca 2019 roku.

Darkend kończy obecnie pracę nad swoim czwartym longplayem studyjnym. Materiał muzycy nagrali w "Art Distillery Studios" i "AudioCore Studio".

Poprzedni album, zatytułowany "The Canticle of Shadows", ujrzał światło dzienne 25 kwietnia 2016 roku za sprawą Non Serviam Records. Na okładce wykorzystano obraz Zdzisława Beksińskiego. W sesji nagraniowej do "The Canticle of Shadows" gościnnie udział wzięli Attila Csihar z Tormentor i Mayhem, Niklas Kvarforth z Shining, Sakis Tolis z Rotting Christ i Labes C. Necrothytus z Abysmal Grief.

Besides promować będzie swój trzeci longplay studyjny, promuje go singiel "Skylight". Materiał zarejestrowany został w "Vintage Records", produkcją zajął się zespół wraz z Szymonem Swobodą.

Besides powstał w 2011 roku w Brzeszczach. 20 września 2013 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album formacji, zatytułowany "We Were So Wrong". W listopadzie 2014 roku Besides zwyciężyli 8. edycję programu "Must Be the Music" - był to pierwszy przypadek w historii show, kiedy wygrał zespół wykonujący muzykę instrumentalną.

1.03 - Dąbrowa Górnicza, "Rock Out"
Start: 20:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Darkend, Besides
Komentarze
Dodaj komentarz »