zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 maja 2019

Entombed prezentuje "Sinners Bleed" z "Clandestine - Live"

11.03.2019 15:41  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Zespół Entombed - z Alexem Hellidem, Nicke Anderssonem i Uffe Cederlundem w składzie - udostępnił "Sinners Bleed" z nadchodzącego albumu koncertowego, pt. "Clandestine - Live". Wydawnictwo ma się ukazać 17 maja 2019 roku za sprawą Threeman Recordings.

Na "Clandestine - Live" znajdzie się częściowy zapis z występu Entombed, jaki odbył się 12 listopada 2016 roku w "Malmo Live Konserthus". Formacja dwukrotnie wykonała wówczas całą zawartość swojego drugiego longplaya studyjnego, pt. "Clandestine", najpierw w przearanżowanej wersji z udziałem Malmo SymfoniOrkester i Malmo Live Vokalensemble, następnie już bez chóru i orkiestry. Na zawartość "Clandestine - Live" złoży się wyłącznie akt drugi koncertu, kiedy to kapela zagrała materiał w jego klasycznym, metalowym brzmieniu. Muzyków Entombed wspomogli na scenie Robert Andersson i Edvin Aftonfalk z nieistniejącego już Morbus Chron.

Lista utworów:

1. Intro
2. Living Dead
3. Sinners Bleed
4. Evilyn
5. Blessed Be
6. Stranger Aeons
7. Chaos Breed
8. Crawl
9. Severe Burns
10. Through the Collonades
11. Left Hand Path

W maju 2017 roku - po trwającym trzy lata procesie cywilnym - sąd okręgowy w Sztokholmie wydał rozstrzygnięcie w sprawie prawa własności do nazwy Entombed. Skład sędziowski orzekł na korzyść Alexa Hellida, Nicke Anderssona i Uffe Cederlunda. Wokalista Lars-Goran Petrov kontynuuje działalność wydawniczą i koncertową pod szyldem Entombed A.D.

Tagi: Entombed
Komentarze
Dodaj komentarz »