zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 grudnia 2021

Emigrate Richarda Kruspego udostępnia wideo do "War"

21.03.2019 12:40  autor: Verghityax, źródło: profil Emigrate na Facebooku

Emigrate - projekt Richarda Kruspego, gitarzysty Rammstein - zaprezentował teledysk do utworu "War" z ostatniego albumu, zatytułowanego "A Million Degrees". Premiera płyty odbyła się 30 listopada 2018 roku pod banderą Spinefarm Records.

Praca nad "A Million Degrees" rozpoczęła się w 2015 roku. Początkowo Richard Kruspe planował nagrać materiał w Los Angeles, a współpracować miał z nim Ben Grosse, który miksował poprzedni album grupy. Rok później gitarzysta utracił jednak wszystkie kompozycje na trzeci album Emigrate, kiedy jego dom i studio uległy zalaniu. Zaczynając od nowa, zwrócił się o pomoc do Sky'a Van Hoffa, młodego producenta i inżyniera dźwięku z Dusseldorfu.

Na potrzeby "A Million Degrees" powstało jedenaście utworów. Wszystkie ścieżki zarejestrowane zostały w domowym studio Richarda Kruspego, oprócz partii perkusyjnych, które Mikko Siren z Apocalyptiki nagrał w "Funkhaus". W sesji gościnnie udział wzięli Till Lindemann z Rammstein, Cardinal Copia z Ghost i Ben Kowalewicz z Billy Talent.

Lista utworów:

1. War
2. 1234
3. A Million Degrees
4. Lead On You
5. You Are So Beautiful
6. Hide And Seek
7. We Are Together
8. Let's Go
9. I'm Not Afraid
10. Spitfire
11. Eyes Fade Away

Przypominamy, że Richard Kruspe przyjedzie z Rammsteinem do Polski 24 lipca 2019 roku. Koncert odbędzie się na "Stadionie Śląskim" w Chorzowie.

Komentarze
Dodaj komentarz »