zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 listopada 2019

Wideo z tekstem do "I'm in a Band" Danko Jones

21.03.2019 09:36  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Kanadyjska grupa Danko Jones zaprezentowała teledysk do singla "I'm in a Band" z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "A Rock Supreme". Płyta ukaże się 26 kwietnia 2019 roku za sprawą M-Theory Audio w USA, Rise Above Records w Wielkiej Brytanii i AFM Records w pozostałych krajach.

Na "A Rock Supreme" znajdzie się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Farm Studios" pod okiem GGGartha Richardsona. Okładkę przygotował Ulf Lunden.

Lista utworów:

1. I'm in a Band
2. I Love Love
3. We're Crazy
4. Dance Dance Dance
5. Lipstick City
6. Fists Up High
7. Party
8. You Got Today
9. That Girl
10. Burn in Hell
11. You Can't Keep Us Down

Kapelę od momentu jej powstania w 1996 roku tworzą niezmiennie Danko Jones na gitarze i wokalu oraz John Calabrese na basie. Zmiana na stanowisku bębniarza nastąpiła kilka razy. Formacja wypuściła pod swoim szyldem osiem longplayów studyjnych oraz trzy EP-ki. Czterokrotnie była nominowana do nagrody "Juno".

W latach 2003 - 2006 Danko Jones prowadził audycję radiową pod nazwą "The Magical World Of Rock", popularyzując muzykę rockową i metalową. Zajmuje się również dziennikarstwem, pisując do szwedzkiego "Close-Up Magazine", hiszpańskiego "Rock Zone Magazine" oraz "The Huffington Post".

Tagi: Danko Jones
Komentarze
Dodaj komentarz »