zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 11 lipca 2020

Volbeat w trasie z Baroness i Danko Jones

18.05.2019 12:42  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Volbeat wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Baroness i Danko Jones. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 29 października 2019 roku na warszawskim "Torwarze".

Volbeat promować będzie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Rewind, Replay, Rebound". Jego premierę zaplanowano na 2 sierpnia 2019 roku pod egidą Republic Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali czternaście autorskich kompozycji, które powstały pod okiem Jacoba Hansena. W sesji gościnnie udział wzięli Neil Fallon z Clutch, Gary Holt z Exodus, Mia Maja, Raynier Jacob Jacildo, Doug Corocran i Harlem Gospel Choir.

"Rewind, Replay, Rebound" to pierwsze dokonanie Volbeat z basistą Kasparem Larsenem. Dołączył on do grupy w 2016 roku, zastępując Andersa Kjolholma.

Baroness przywiezie ze sobą materiał z albumu "Gold & Grey". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 14 czerwca 2019 roku za sprawą Abraxan Hymns. Na płycie znajdzie się siedemnaście kompozycji. Część ścieżek wokalnych i gitarowych powstała w domowym studiu Johna Baizleya, resztę materiału muzycy zarejestrowali w "Tarbox Road Studio" pod okiem Dave'a Fridmanna.

"Gold & Grey" stanowi pierwsze dokonanie Baroness z gitarzystką Giną Gleason. Dołączyła ona do grupy w 2017 roku, zastępując Petera Adamsa.

Kanadyjska grupa Danko Jones wydała 26 kwietnia 2019 roku swój dziewiąty longplay studyjny, pt. "A Rock Supreme". Płyta ukazała się za sprawą M-Theory Audio w USA, Rise Above Records w Wielkiej Brytanii i AFM Records w pozostałych krajach.

Na "A Rock Supreme" znalazło się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Farm Studios" pod okiem GGGartha Richardsona. Okładkę przygotował Ulf Lunden.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy 23 maja o godzinie 10:00 i potrwa do 24 maja do godziny 9:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się 24 maja o godzinie 10:00. Bilety będzie można nabyć w cenie 150 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »