zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Sabaton zapowiedział premierę "The Great War"

6.04.2019 09:32  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Muzycy Sabaton wypuścili zwiastun "The Great War", swojego dziewiątego longplaya studyjnego. Wydawnictwo ukaże się 19 lipca 2019 roku za sprawą Nuclear Blast Records.

Zespół rozpoczął sesję nagraniową do "The Great War" 11 listopada 2018 roku, w setną rocznicę zakończenia I wojny światowej. Materiał zarejestrowany został w ciągu trzech miesięcy w "Black Lounge" pod okiem Jonasa Kjellgrena. Masteringiem zajął się Maor Appelbaum.

Dyskografię Sabaton zamyka album "The Last Stand", który ukazał się 19 sierpnia 2016 roku za sprawą wytwórni Nuclear Blast. Już po nagraniu materiału grupę opuścił gitarzysta Thobbe Englund. Jego miejsce zajął Tommy Johansson.

Przypominamy, że Sabaton zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Hatebreed, Powerwolf, Immolation, Possessed, Crowbar, Power Trip, Trivium, Vltimas, Municipal Waste, Eluveitie, Jinjer, Entropia, Grand Magus, In Twilight's Embrace, Frog Leap, Omnium Gatherum, Lost Society i Batushka.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Na płycie nie będzie wydzielonej strefy Golden Circle ani Early Birds.

Komentarze
Dodaj komentarz »