zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Wideo z tekstem do "Mad World" Within Temptation

18.04.2019 18:34  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Within Temptation wypuścił wideo z tekstem do utworu "Mad World" z ostatniego wydawnictwa studyjnego, zatytułowanego "Resist". Płyta trafiła do sprzedaży 1 lutego 2019 roku pod egidą Spinefarm Records.

Składający się z dziesięciu utworów materiał powstał pod okiem Daniela Gibsona w "ICP Recording Studios" i "Wisseloord Studios". Do udziału w sesji zaproszeni zostali Jacoby Shaddix z Papa Roach, Anders Friden z In Flames i Jasper Steverlinck z Arid.

Lista utworów:

1. The Reckoning (feat. Jacoby Shaddix)
2. Endless War
3. Raise Your Banner (feat. Anders Friden)
4. Supernova
5. Holy Ground
6. In Vain
7. Firelight (feat. Jasper Steverlinck)
8. Mad World
9. Mercy Mirror
10. Trophy Hunter

Przypominamy, że Within Temptation zagra na "Mystic Festival", który odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie. Swój udział w festiwalu potwierdziły również zespoły Slipknot, Sabaton, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Carcass, In Flames, Soulfly, Hatebreed, Powerwolf, Immolation, Possessed, Crowbar, Power Trip, Trivium, Vltimas, Municipal Waste, Jinjer, Eluveitie, Entropia, Grand Magus, In Twilight's Embrace, Frog Leap, Omnium Gatherum, Lost Society i Batushka.

Pierwsza pula karnetów na "Mystic Festival 2019" wyprzedała się. Karnety z drugiej puli zakupić można w cenie 489 zł (płyta), 539 zł (sektor A) i 439 zł (sektor C). Bilety jednodniowe kosztują 309 zł (płyta), 349 zł (sektor A) i 269 zł (sektor C). Na płycie nie będzie wydzielonej strefy Golden Circle ani Early Birds.

Komentarze
Dodaj komentarz »