zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 września 2020

Kissin' Dynamite w listopadzie w Warszawie

14.05.2019 15:42  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Niemiecka heavymetalowa formacja Kissin' Dynamite odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej po Europie. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 2 listopada 2019 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Kissin' Dynamite nadal promuje swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Ecstasy". Składający się z trzynastu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem Hannesa Brauna - wokalisty grupy - z pomocą Hartmuta Krecha i Marka Nissena. Masteringiem zajął się Jacob Hansen. "Ecstasy" trafił do sprzedaży 6 lipca 2018 roku pod egidą Metal Blade Records, osiągając najlepsze wyniki sprzedażowe ze wszystkich dokonań zespołu.

Kapela funkcjonowała pierwotnie pod nazwą Blues Kids, zanim przemianowała się na Kissin' Dynamite. Za inspirację posłużyła muzykom piosenka AC/DC z albumu "Blow Up Your Video".

Na nadchodzącej trasie po Europie koncerty Kissin' Dynamite otwierać będą Francuzi z glamrockowego BlackRain. Kwartet ma na swoim koncie pięć longplayów studyjnych, z których ostatni, pt. "Released", pochodzi z 2016 roku.

2.11 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »