zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 października 2020

Misthyrming wystąpi w Poznaniu

30.05.2019 18:24  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Misthyrming zapowiedział europejską trasę koncertową, w którą wyruszy w towarzystwie grup Darvaza i Vortex of End. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 22 września 2019 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Misthyrming promować będzie swój drugi longplay studyjny, pt. "Algleymi". Ukazał się on 24 maja 2019 roku za sprawą Norma Evangelium Diaboli. Na krążku znalazło się osiem kompozycji, które kwartet zarejestrował w brytyjskim "Orgone Studios". Produkcją zajął się osobiście D.G. - lider grupy. Za mastering odpowiada Jaime Gomez Arellano. W sesji gościnnie udział wzięli Sturla Viedar ze Svartidaudi oraz Luctus z Behexen.

Zespół powstał w 2013 roku w Reykjaviku jako solowy projekt wokalisty i gitarzysty D.G. Wkrótce skład uzupełnił perkusista H.R.H. i jako duet Islandczycy nagrali swój debiutancki longplay, pt. "Songvar elds og óreiedu". Magazyn "Stereogum" umieścił go na liście najlepszych albumów metalowych 2015 roku.

Darvaza to międzynarodowy projekt, którego rdzeń tworzą Omega i Wraath. W ciągu czterech lat działalności blackmetalowcy wydali trzy minialbumy, z których ostatni, "Darkness in Turmoil", ukazał się 23 sierpnia 2018 roku pod egidą Terratur Possesions.

Vortex of End pochodzi z Francji. Od 2005 roku wydał dwie demówki, split, EP-kę i dwa longplaye studyjne. 31 maja 2019 roku pod egidą Osmose Productions światło dzienne ujrzy trzeci longplay grupy, pt. "Ardens Fvror".

22.09 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »