zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 14 czerwca 2021

Disturbed wypuścił teledysk do "No More"

3.07.2019 09:39  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykanie z Disturbed wypuścili teledysk do utworu "No More". Pochodzi on z ostatniego albumu studyjnego grupy, pt. "Evolution". Obraz wyreżyserował Matt Mahurin.

"Evolution" to siódmy longplay studyjny w karierze Disturbed. Płyta trafiła do sprzedaży 19 października 2018 roku. Znalazło się na niej dziesięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "The Hideout Recording Studio" w Las Vegas pod okiem Kevina Churko. Limitowana edycja wydawnictwa zawiera dwa dodatkowe utwory ("This Venom" i "Uninvited Guest"), remiks "Are You Ready" i koncertowe wykonanie coveru "The Sound of Silence" z udziałem Mylesa Kennedy'ego.

Disturbed powstał w 1994 roku w Chicago. Od początku trzon zespołu stanowią gitarzysta Dan Donegan i perkusista Mike Wengren. Wokalista David Draiman dołączył do grupy dwa lata później. W roku 2000 muzycy wydali swój debiutancki album, pt. "The Sickness". Kolejny longplay - "Believe" - wylądował na pierwszym miejscu listy sprzedaży "Billboard 200".

Po zakończeniu trasy promującej album "Asylum", Disturbed zawiesił działalność, by powrócić w 2015 roku. Pierwszym dokonaniem kapeli po reaktywacji był longplay "Immortalized".

Tagi: Disturbed
Komentarze
Dodaj komentarz »