zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 16 kwietnia 2021

Drugi utwór z "Seven Inches of Satanic Panic" Ghost

18.09.2019 12:12  autor: Verghityax, źródło: profil Ghost na Facebooku

Ghost udostępnił "Mary on a Cross" - drugi utwór, który znajdzie się na nadchodzącym singlu, zatytułowanym "Seven Inches of Satanic Panic". Premiera wydawnictwa odbędzie się 27 września 2019 roku za sprawą Loma Vista Recordings.


"Seven Inches of Satanic Panic" trafi do sprzedaży wyłącznie w formacie 7-calowej płyty winylowej. Na stronie A singla zespół zamieści kompozycję "Kiss the Go-Goat".

Dyskografię Ghost zamyka "Prequelle", czwarty longplay studyjny w dorobku Szwedów, który ukazał się 1 czerwca 2018 roku nakładem Loma Vista Recordings. Zawartość krążka to dziesięć kompozycji, które muzycy zarejestrowali pod okiem Toma Dalgety. Za miksy odpowiada Andy Wallace. Okładkę przygotował Zbigniew Bielak, wieloletni współpracownik zespołu.

W sierpniu 2017 roku Tobias Forge oznajmił publicznie na antenie szwedzkiej radiostacji P1, że to on wykreował Ghost i postać Papy Emeritusa, w którą wcielał się na scenie. Kilka miesięcy wcześniej - w kwietniu 2017 roku - byli członkowie Ghost pozwali Tobiasa Forge o nieuczciwy podział zysków z tytułu sprzedaży płyt i koncertów.

Przypominamy, że Ghost powróci do Polski jeszcze w tym roku - Szwedzi przyjadą do naszego kraju razem z Tribulation i All Them Witches w ramach trasy "The Ultimate Tour Named Death". Jedyny koncert odbędzie się 30 listopada 2019 roku w katowickim "Spodku".

30.11 - Katowice, "Spodek"
Bilety: 150 zł (płyta), od 150 zł do 175 zł (trybuny F i L), od 200 zł do 225 zł (trybuny G i K) i od 250 zł do 275 zł (balkon)

Komentarze
Dodaj komentarz »