zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Teledysk do "Crushed Ant" z debiutanckiego albumu Ashborn

30.09.2019 12:41  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Ashborn na Facebooku

Założony przez Polaków w Wielkiej Brytanii metalowy zespół Ashborn zaprezentował teledysk do utworu "Crushed Ant". Klip promuje debiutancki album grupy, pt. "Awakening", który miał premierę 28 września 2019 roku.

Ashborn został sformowany w połowie 2017 roku przez polskich muzyków zamieszkałych w angielskich miastach Northampton i Birmingham - wokalistę Marcina Durmana, gitarzystę Mietka, basistę Petera Khanda i perkusistę Irka Brodę - wcześniej udzielających się m.in. w kapelach Dierevers, Grin i Harmfool. Jesienią grupę opuścił bębniarz. Po zajęciu jego stanowiska przez Marcina "Ozzy'ego" Komorniczaka, na początku grudnia zespół odbył swoją pierwszą sesję nagraniową. Pod okiem Neila Hudsona w studiu "Initiate Audio and Media" zarejestrował utwory "Every Word" i "When Darkness Comes".

Na scenie grupa zadebiutowała 17 marca 2018 roku. W połowie września 2019 roku odbyła swoje pierwsze koncerty poza Wielką Brytanią - w Gdańsku i na wrocławskim "Siekiera Festiwalu".

W maju 2019 roku Ashborn ponownie skorzystał z usług producenta Neila Hudsona i w ciągu dwóch tygodni w "Initiate Audio and Media" zarejestrował z jego pomocą materiał na debiutancki album.

Lista utworów:

1. Mute
2. Monster
3. Crushed Ant
4. If the Walls Could Speak
5. Light That Creates Darkness
6. Awakening from Death
7. This Is Slowly Killing Us
8. We Are Going to Die
9. Every Word
10. When Darkness Comes

W czerwcu grupa udostępniła utwór "Light That Creates Darkness".

Tagi: Ashborn
Komentarze
Dodaj komentarz »