zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 lipca 2020

Teledysk do tytułowego "Wasteland" Riverside

10.11.2019 15:37  autor: Verghityax, źródło: profil Riverside na Facebooku

Riverside zaprezentował teledysk do "Wasteland", tytułowej kompozycji ze swojego ostatniego albumu studyjnego. Obraz wyreżyserował Tomasz Pulsakowski, który wcześniej stworzył wideoklip do utworu "Lament".

Riverside nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Wasteland". Jest to pierwsze dokonanie grupy bez udziału gitarzysty Piotra Grudzińskiego. Sesja nagraniowa odbyła się w warszawskim "Studiu Serakos" pod okiem Magdy i Roberta Srzednickich. Okładkę przygotował Travis Smith. Zespół zarejestrował materiał jako trio. Płyta ukazała się 28 września 2018 roku za sprawą Mystic Production w Polsce oraz Inside Out Music w pozostałych krajach.

W lutym 2017 roku do Riverside w charakterze muzyka koncertowego dołączył Maciej Meller z grupy Quidam. Gitarzysta zadebiutował z Riverside na dwóch wyprzedanych koncertach, które odbyły się 25 i 26 lutego w Warszawie.

Przypominamy, że Riverside zapowiedział serię koncertów po Polsce, pod szyldem "I'm Your Private Wasteland Tour 2020". Pierwszy występ odbędzie się 16 kwietnia we Wrocławiu, następnie zespół odwiedzi Gliwice, Kraków, Warszawę, Gdańsk i Poznań.

16.04 - Wrocław, "A2"
17.04 - Gliwice, "Arena Gliwice"
18.04 - Kraków, "Studio"
19.04 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
25.04 - Gdańsk, "Stary Maneż"
26.04 - Poznań, "Sala Ziemi"

Tagi: Riverside
Komentarze
Dodaj komentarz »