zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Cult of Fire i Malokarpatan w Poznaniu

1.12.2019 15:48  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Blackmetalowe formacje Cult of Fire i Malokarpatan wyruszą w europejską trasę koncertową, która dotrze również do Polski. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

W październiku 2019 roku Czesi z Cult of Fire ukończyli pracę nad swoim trzecim longplayem studyjnym, pt. "Moksha / Nirvana". Będzie to wydawnictwo podwójne - jego pierwsza część nawiązuje do hinduizmu, druga zaś do buddyzmu. Mastering wykonano w "Rudolfinum". Premiera "Moksha / Nirvana" planowana jest na marzec 2020 roku.

Cult of Fire powstał w 2010 roku w Pradze. Zespół tworzy obecnie trio muzyków: Devilish na wokalu, Infernal Vlad na gitarze i basie oraz Tom Coroner na perkusji.

Malokarpatan pochodzi z Bratysławy i funkcjonuje od 2014 roku - początkowo jako trio, obecnie jako kwintet. Słowacy mają na swoim koncie dwa longplaye studyjne, EP-kę i dwa splity. Debiutancki album, pt. "Stridzie dni", spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, podobnie jak jego następca - "Nordkarpatenland".

25.04.2020 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 60 zł (limitowana pula promocyjna), 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »