zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 5 lipca 2020

Malokarpatan wyda "Krupinske ohne" w marcu

6.12.2019 18:49  autor: Verghityax, źródło: profil Malokarpatan na Facebooku

Słowacy z Malokarpatan zapowiedzieli premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Krupinske ohne". Premierę zaplanowano na 21 marca 2020 roku pod egidą Invictus Productions.

Sesja nagraniowa do "Krupinske ohne" rozpoczęła się w Sztokholmie we wrześniu 2019 roku i dobiegła końca w Pradze miesiąc później. Produkcją zajął się Zdenek Sikyr, z którym zespół współpracował już przy poprzedniej płycie, pt. "Nordkarpatenland". W jednym z utworów gościnnie zaśpiewał Palo Drapak, dawny wokalista zespołu Metalinda. Okładkę przygotował Svjatogor.

Malokarpatan pochodzi z Bratysławy i funkcjonuje od 2014 roku - początkowo jako trio, obecnie jako kwintet. Słowacy mają na swoim koncie dwa longplaye studyjne, EP-kę i dwa splity. Debiutancki album, pt. "Stridzie dni", spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, podobnie jak jego następca - "Nordkarpatenland".

Przypominamy, że Malokarpatan wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Cult of Fire. Jedyny polski występ odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

25.04.2020 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 60 zł (limitowana pula promocyjna), 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »