zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 lipca 2020

Teledysk do "Superstar" Cochise

7.12.2019 09:15  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Cochise na Facebooku

Opublikowany został teledysk do utworu "Superstar" grupy Cochise, wyreżyserowany przez Małgorzatę Pawińską. Kompozycja pochodzi z szóstego albumu białostockiego zespołu. "Exit: A Good Day To Die" ukazał się 18 października 2019 roku nakładem Metal Mind Productions.

Cochise powstał w 2004 roku. W pierwszym składzie znaleźli się dwaj członkowie grupy Hellraizer - gitarzysta Wojciech Napora i basista Radosław Jasiński - a także wokalista Paweł Małaszyński i perkusista Dariusz Korzeniewski. Ostatniego z nich pod koniec 2008 roku zmienił Cezary Mielko z Bright Ophidia, a od marca 2017 roku w zespole bębni Adam "Argon" Galewski.

Sesja nagraniowa "Exit: A Good Day To Die" rozpoczęła się w lipcu 2019 roku. Partie perkusji zarejestrowano w "Hertz Studio", a pozostałe - w "Nagrywatorni" Daniela Baranowskiego, który został też producentem albumu. Oprócz własnych kompozycji Cochise nagrał swoją wersję "The Weeping Song" zespołu Nick Cave & The Bad Seeds, w której sięgnął też po twórczość Pink Floyd. Tytuł długograja zaczerpnięto z dokumentu dotyczącego asymilacji kulturowej Indian i ich walki o prawa człowieka. Autorem okładki jest Andrzej Pągowski.

Lista utworów:

1. Bad Animal/s
2. Last Ride
3. Blast of the Sun
4. Space of Love
5. Pustki
6. Karzeł
7. W pomroczach
8. Superstar
9. Ring O'Roses
10. The Weeping Song
11. Oceany

Poprzednimi teledyskami promującymi album były "The Weeping Song", "Pustki" i "Oceany", a kolejnym ma być "W pomroczach".

Od września zespół prezentuje materiał na żywo. W planach, do stycznia 2020 roku, ma jeszcze sześć koncertów w Polsce, w tym ogłoszone dopiero w listopadzie występy w Ełku i Ostrołęce.

7.12 - Trzcianka, "Cactus Pub"
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

8.12 - Gryfino, "Gryfiński Dom Kultury" (+ Sfera)
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

20.12 - Chełmża, "Cuma"

21.12 - Grudziądz, "Czarny Krążek" (+ Let Us Love)

17.01 - Ełk, "Warchlak"
Bilety: 20 zł

18.01 - Ostrołęka, "Warownia"
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »