zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Teledysk do "The Legacy of Atlantis" Imperial Age

27.12.2019 15:21  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Imperial Age na YouTube

Rosyjski zespół symfonicznometalowy Imperial Age zaprezentował teledysk do tytułowego utworu z wydanego 31 stycznia 2018 roku nakładem Adulruna Records "The Legacy of Atlantis". Klip sfinansowany został przez fanów. Reżyserią zajął się Alexander Kadyanov.

Grupę Imperial Age założyło w 2012 roku w Moskwie dwoje grających na klawiszach wokalistów: Alexander "Aor" Osipov, były członek Revelance, i Jane "Corn" Odintsova. Jeszcze przed końcem roku wydali oni własnym sumptem swój debiutancki album - nagrany z udziałem muzyków sesyjnych "Turn the Sun Off!". Dwa lata później zespołem zainteresował się Christofer Johnsson, lider Therion, który pomógł mu w dalszej karierze.

Drugi album Imperial Age, metalowa opera "The Legacy of Atlantis", sfinansowany został drogą crowdfundingu. W nagraniach udział wzięli między innymi Nalle Pahlsson, Thomas Vikstrom i Christian Vidal z Therion oraz Andrey Ischenko i Lazar z Arkony. Ostatni z nich zajął się też miksami i masteringiem. Za produkcję odpowiada Alexander Osipov. Album dostępny jest też w wersji instrumentalnej.

Lista utworów:

1. The Awakening
2. The Legacy of Atlantis
3. The Monastery
4. Life Eternal
5. Domini Canes (March of the Holy Inquisition)
6. Love Eternal
7. The Escape
8. Islands in Time
9. And I Shall Find My Home

Obecnie, oprócz Alexandra Osipova i Jane Odintsovej, grupę tworzą wokalistka Anna "Kiara" Moiseeva, basista Dmitry "Belf" Safronov, gitarzysta Pavel "Vredes" Maryashin i perkusista Max Talion.

Na początku 2019 roku w limitowanym nakładzie ukazała się koncertówka "Live in Wrocław".

Tagi: Imperial Age
Komentarze
Dodaj komentarz »