zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 5 grudnia 2020

Problemy zdrowotne Romana Kostrzewskiego

8.01.2020 09:03  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Kata & Romana Kostrzewskiego na Facebooku

Po odwołaniu promujących album "Popiór" koncertów, które miały się odbyć w połowie grudnia 2019 roku, Kat & Roman Kostrzewski wydał kolejne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia wokalisty i planów grupy na przyszłość. Wiosenne występy stoją pod znakiem zapytania. Tymczasem zespół przygotowuje materiał na nowy album.

Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax
Kat & Roman Kostrzewski, Katowice 7.04.2018, fot. Verghityax

"Jak pisaliśmy wcześniej, Romek boryka się z problemami zdrowotnymi. Nie chcemy wdawać się w niepotrzebne szczegóły, więc powiemy tylko, że tym razem nie chodzi o przeziębienie i sprawa wymaga poważniejszych kroków. Dwa tygodnie temu Romek przeszedł operację. Czuje się dobrze, ale wychodzi na to, że czeka go jeszcze jedna, której terminu na razie nie znamy. Mamy zaplanowane koncerty na wiosnę, ale z powodu zaistniałych okoliczności zwlekamy z podaniem dokładnych dat. Bardzo liczymy, że uda się zagrać wszystkie zaplanowane na marzec i kwiecień sztuki, ale musimy najpierw mieć pewność, że stan zdrowia Romka i terminarz leczenia znów nie pokrzyżują nam i Wam planów. Czekajcie cierpliwie, niedługo napiszemy, jak się sprawy mają.

Mimo że koncertowo na razie zima, my nie próżnujemy. Mamy nadzieję, że ucieszy Was info, że prace nad muzyką na następcę 'Popióra' są bardzo zaawansowane. Liczymy, że w ciągu paru najbliższych miesięcy muza będzie gotowa i Romek będzie mógł zabrać się do pisania tekstów. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w przyszłym roku dostarczymy Wam kolejną dawkę dźwięków, które zapowiadają się naprawdę świetnie".

Na 2020 rok zespół zdążył zapowiedzieć jeden koncert - w Poznaniu.

24.04 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 50 zł, 55 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »