zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Nightwish zapowiedział premierę "Human. :II: Nature."

19.01.2020 16:59  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Nightwish zapowiedział premierę "Human. :II: Nature.", swojego dziewiątego longplaya studyjnego. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 10 kwietnia 2020 roku za sprawą Nuclear Blast.

"Human. :II: Nature." będzie albumem dwupłytowym. Znajdzie się na nim łącznie dziesięć kompozycji: dziewięć na pierwszej płycie oraz jedna rozbudowana na płycie drugiej. Materiał zarejestrowany został w "Finnvox Studios", "Petrax Studios" oraz w chacie w Rosko. Miksami zajął się Mikko Karmila. Za mastering odpowiada Mika Jussila.

Lista utworów:

CD1
1. Music
2. Noise
3. Shoemaker
4. Harvest
5. Pan
6. How's the Heart?
7. Procession
8. Tribal
9. Endlessness

CD2
1. All the Works of Nature Which Adorn the World - Vista
2. All the Works of Nature Which Adorn the World - The Blue
3. All the Works of Nature Which Adorn the World - The Green
4. All the Works of Nature Which Adorn the World - Moors
5. All the Works of Nature Which Adorn the World - Aurorae
6. All the Works of Nature Which Adorn the World - Quiet as the Snow
7. All the Works of Nature Which Adorn the World - Anthropocene (incl. "Hurrian Hymn to Nikkal")
8. All the Works of Nature Which Adorn the World - Ad Astra

"Human. :II: Nature." to pierwsze studyjne dokonanie Nightwish z Kaiem Hahto w roli perkusisty. Zastąpił on na tym stanowisku Jukkę Nevalainena, który zrezygnował z kariery muzycznej z uwagi na problemy zdrowotne.

Przypominamy, że Nightwish wystąpi na "Mystic Festival 2020" w Krakowie. Na liście potwierdzonych wykonawców znaleźli się również Judas Priest, Mercyful Fate, Gojira, Mastodon, Accept, Mgła, Sepultura, Katatonia, Obituary, Heilung, Devin Townsend, Amorphis, Vader, Oranssi Pazuzu, Black River, Witchcraft, Truchło Strzygi, The Hu, Baest, Alien Weaponry, Motanka, Infected Rain, Beast in Black i Hentai Corporation.

Na "Mystic Festival 2020" zakupić można karnety w cenie 479 zł od sztuki. Bilety jednodniowe kosztują 279 zł. Ceny obowiązują do 14 maja 2020 roku albo do wyczerpania puli. Na festiwalu zagra trzydzieści zespołów podzielonych na trzy sceny.

Na terenie festiwalu dostępne będzie pole namiotowe w cenie 99 zł od osoby. Wstęp dla dzieci poniżej 13 roku życia jest darmowy.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Nightwish zapowiedział premierę "Human. :II: Nature."
Christophoros
Christophoros (wyślij pw), 2020-01-21 09:11:20 | odpowiedz | zgłoś
Jak w sumie lubię Nightwisha, tak tu wszystko zapowiada się cholernie pretensjonalnie. Ego Holopainena szybuje coraz wyżej.