zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Cattle Decapitation na dwóch koncertach w Polsce

20.01.2020 16:39  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Cattle Decapitation, Disentomb, Internal Bleeding i Gloom wyruszą w trasę koncertową, pod szyldem "The Europandemic Tour". W jej ramach wystąpią w Polsce dwukrotnie: 29 marca 2020 roku w Warszawie i 30 marca w Gdańsku.

Cattle Decapitation promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Death Atlas". Ukazał się on 29 listopada 2019 roku za sprawą Metal Blade Records. Na zawartość wydawnictwa składa się czternaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Flatline Audio Studio" i "Band Cave Studios" w Denver. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Dave Otero.

"Death Atlas" to pierwsze dokonanie Amerykanów z Olivierem Pinardem na basie i Belisariem Dimuziem na gitarze. Obaj dołączyli do grupy w 2018 roku - pierwszy zastąpił Dereka Engemanna, drugi objął stanowisko gitarzysty rytmicznego, poszerzając tym samym skład Cattle Decapitation do pięcioosobowego.

Disentomb to australijski kwartet, grający brutalny death metal. Zespół przywiezie ze sobą materiał z trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Decaying Light". Album ujrzał światło dzienne 12 lipca 2019 roku pod banderą Unique Leader Records.

Prekursorzy brutal death metalu z Internal Bleeding wydali 19 października 2018 roku swój szósty longplay studyjny, pt. "Corrupting Influence". Sesja nagraniowa odbyła się w nowojorskim "Full Force Studios". Formacji od początku jej istnienia przewodzi gitarzysta Chris Pervelis.

Gloom to amerykańska formacja, grająca mieszankę death i black metalu. 2 czerwca 2017 roku do sprzedaży trafił pierwszy longplay studyjny kwartetu, pt. "Solaris".

29.03 - Warszawa, "Pogłos"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

30.03 - Gdańsk, "Drizzly Grizzly"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »