zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 lutego 2020

"Reborn" z nowego albumu No Raza

23.01.2020 11:42  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW i profil No Raza na Facebooku

Ukazał się "Reborn" - drugi singiel promujący nowy album deathmetalowców z kolumbijsko-amerykańskiego No Raza. "Transcending Material Sins" wydany zostanie 20 marca 2020 roku przez Noble Demon Records.

No Raza powstał w 1997 roku w Kolumbii. W 2004 roku wydał "Del Poder A La Muerte" - swój debiutancki album. Drugi długograj studyjny, zatytułowany "Misantropia", ukazał się dopiero w 2012 roku. Ostatnim albumem grupy jest "When Chaos Reigns" z 2014 roku. Wszystkie trzy nagrane zostały przez zespół w składzie: wokalista i gitarzysta Juan Guillermo Cano, gitarzysta Gustavo Carvajal, basista Alexander Palacio i perkusista Jairo Hernan Gomez.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego albumu, materiał na "Transcending Material Sins" nagrano w kolumbijskim "Nodriza Studios". Fredrik Nordstrom zajął się w swoim "Studio Fredman" w Szwecji miksami i masteringiem, których ukończenie zespół ogłosił na początku grudnia 2019 roku, wkrótce po komunikacie o podpisaniu kontraktu z Noble Demon Records. W utworze "Sail in Rot" gościnnie wystąpił Tony Dolan. Okładkę zaprojektował Juan Guillermo Cano.

Lista utworów:

1. On the Verge of Dying Out
2. Ancient Wars
3. Reborn
4. Fratricide
5. Sail in Rot
6. Alteracion Mental
7. Decontamination
8. Scorn
9. Atricion
10. En Carne y Hueso
11. Transcending Material Sins

13 grudnia 2019 roku ukazał się singiel "On the Verge of Dying Out".

Nowym domem stała się dla kolumbijskiego zespołu Floryda. W składzie znajdują się obecnie Juan Guillermo Cano, Jairo Hernan Gomez, gitarzysta Camilo Sanchez i amerykański basista Mike Spillane.

Tagi: No Raza
Komentarze
Dodaj komentarz »