zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 28 lipca 2021

Teledysk do "W pomroczach" Cochise

7.04.2020 09:14  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Cochise na Facebooku

Zaprezentowano piąty teledysk do szóstego albumu grupy Cochise - wydanego 18 października 2019 roku przez Metal Mind Productions "Exit: A Good Day To Die". Teledysk "W pomroczach" wyreżyserowała Aleksandra Malarska.

Białostocki Cochise powstał w 2004 roku. W pierwszym składzie znaleźli się dwaj członkowie grupy Hellraizer - gitarzysta Wojciech Napora i basista Radosław Jasiński - a także wokalista Paweł Małaszyński i perkusista Dariusz Korzeniewski. Ostatniego z nich pod koniec 2008 roku zmienił Cezary Mielko z Bright Ophidia, a od marca 2017 roku w zespole bębni Adam "Argon" Galewski.

Sesja nagraniowa "Exit: A Good Day To Die" rozpoczęła się w lipcu 2019 roku. Partie perkusji zarejestrowano w "Hertz Studio", a pozostałe - w "Nagrywatorni" Daniela Baranowskiego, który został też producentem albumu. Oprócz własnych kompozycji Cochise nagrał swoją wersję "The Weeping Song" zespołu Nick Cave & The Bad Seeds, w której sięgnął też po twórczość Pink Floyd. Tytuł długograja zaczerpnięto z dokumentu dotyczącego asymilacji kulturowej Indian i ich walki o prawa człowieka. Autorem okładki jest Andrzej Pągowski.

Lista utworów:

1. Bad Animal/s
2. Last Ride
3. Blast of the Sun
4. Space of Love
5. Pustki
6. Karzeł
7. W pomroczach
8. Superstar
9. Ring O'Roses
10. The Weeping Song
11. Oceany

Poprzednimi teledyskami promującymi album były "The Weeping Song", "Pustki", "Oceany" i "Superstar".

Tagi: Cochise
Komentarze
Dodaj komentarz »