zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lutego 2023

Cochise rozstał się z perkusistą

15.02.2022 09:06  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Cochise na Facebooku

Perkusista Adam Galewski rozstał się z zespołem Cochise. Grupa promuje obecnie album "The World Upside Down", wydany 15 października 2021 roku na płytach kompaktowych przez Metal Mind Productions. Najnowszy teledysk, do utworu "Z niebo w niebo", wyreżyserowała Anna Piotrowska. W klipie wystąpiła ekipa Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu "Rozbark", w którym odbyły się zdjęcia.

Białostocki Cochise powstał w 2004 roku. W pierwszym składzie znaleźli się dwaj członkowie grupy Hellraizer - gitarzysta Wojciech Napora i basista Radosław Jasiński - a także wokalista Paweł Małaszyński i perkusista Dariusz Korzeniewski. Ostatniego z nich pod koniec 2008 roku zmienił Cezary Mielko z Bright Ophidia, a od marca 2017 roku w zespole bębnił Adam "Argon" Galewski.

W połowie grudnia 2020 roku Cochise poinformował o swoim pobycie w białostockim "Dobra 12 Studio". Zespół kończył komponowanie materiału na "The World Upside Down". Sesja nagraniowa rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. Na albumie znalazły się m.in. trzy utwory z tekstami po polsku - "Czarne serca", "Z nieba w niebo" i "Zing" - oraz cover "Gimme Danger" grupy Iggy & The Stooges. Za oprawę graficzną odpowiada Szymon Chwalisz.

Lista utworów:

1. The World Upside Down
2. All the Things
3. Look Through the Leaves
4. Gimme Danger
5. Czarne serca
6. Correct Me
7. Black Flag
8. Wish
9. Higher Love
10. Zing
11. Z nieba w niebo

W lutym 2022 roku zespół opublikował komunikat o poszukiwaniu nowego perkusisty: "Adam postanowił opuścić zespół. Tak więc, gdyby ktoś chciał z nami grać, zapraszamy do kontaktu. Próby robimy w Białymstoku".

Tagi: Cochise
Komentarze
Dodaj komentarz »