zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 15 kwietnia 2021

"Brutal Assault" przeniesiony na 2021 rok

9.05.2020 12:58  autor: Verghityax, źródło: profil "Brutal Assault" na Facebooku

Dwudziesta piąta edycja czeskiego "Brutal Assault", która miała się odbyć w dniach od 5 do 8 sierpnia 2020 roku w twierdzy Jozefów, nie odbędzie się w planowanym terminie. Festiwal przeniesiony został na rok 2021.

Mayhem, Katowice 20.10.2017, fot. Verghityax
Mayhem, Katowice 20.10.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Takich wieści nigdy nie przekazuje się łatwo, lecz nie mamy innego wyjścia. Po wielu tygodniach oczekiwań i rozmyślania nad alternatywnym scenariuszem doszliśmy do wniosku, że nie sposób przeprowadzić festiwal tego lata. W związku z tym zmuszeni jesteśmy przenieść dwudziestą piątą edycję 'Brutal Assault' na 2021 rok. Odbędzie się ona w dniach od 10 do 14 sierpnia.

Wierzymy, że nasze stanowisko spotka się z waszym zrozumieniem, biorąc pod uwagę ryzyko zarażeniem, restrykcyjną politykę rządu oraz olbrzmie problemy z przekraczaniem granicy. Udało nam się już potwierdzić udział większości głównych wykonawców, którzy mieli się zaprezentować w tym roku, możecie się więc spodziewać takiego poziomu jakości, do jakiego zdążyliśmy was przyzwyczaić. Postaramy się dodatkowo podkręcić atmosferę.

Jeżeli to możliwe, chcemy poprosić was o pomoc. Możecie wesprzeć festiwal, zachowując zakupione bilety, a jeśli jeszcze ich nie nabyliście, to gorąco was do tego zachęcamy, gdyż będą one ważne w roku 2021. Pierwsza pula karnetów na przyszłoroczną edycję trafi do sprzedaży 11 maja".

Na "Brutal Assault 2020" wystąpić mieli między innymi Abbath, Alcest, Asphyx, Blood Incantation, Cradle of Filth, Dark Funeral, Devin Townsend, Katatonia, Kvelertak, Life of Agony, Mayhem, Mercyful Fate, Obituary, Paradise Lost, Static-X, Suffocation i Vader.

Komentarze
Dodaj komentarz »