zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 stycznia 2022

Rammstein odwołuje trasę stadionową

9.05.2020 15:36  autor: Verghityax, źródło: profil Rammstein na Facebooku

Planowana na rok 2020 stadionowa trasa Rammstein nie dojdzie do skutku. Odwołane zostały wszystkie występy, w tym polski koncert, który miał odbyć się 17 lipca na "Stadionie Narodowym" w Warszawie.

Rammstein, Wrocław 27.08.2016, fot. Verghityax
Rammstein, Wrocław 27.08.2016, fot. Verghityax

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Z uwagi na lokalne ograniczenia dotyczące organizacji imprez masowych, które to ograniczenia dotykają niemal wszystkich planowanych przez nas koncertów, zmuszeni jesteśmy odwołać naszą trasę koncertową po stadionach.

Obecnie sprawdzamy, czy istnieje możliwość przełożenia trasy na późniejszy termin. O podjętej decyzji powiadomimy was najszybciej, jak to możliwe.

Do tego czasu wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie".

Niemcy promują obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Rammstein". Premiera płyty odbyła się 17 maja 2019 roku pod egidą Universal Music w Europie i Caroline Records w USA.

W kwietniu 2018 roku muzycy Rammsteina weszli do francuskiego studia "La Fabrique", aby rozpocząć sesję nagraniową do swojego siódmego longplaya studyjnego. "La Fabrique" mieści się w dziewiętnastowiecznej posiadłości usytuowanej w regionie Saint-Remy-de-Provence. Chóry i partie orkiestry zarejestrowano w Mińsku. Za produkcję odpowiada Olsen Involtini, miksami zajął się Rich Costey w Los Angeles.

Tagi: Rammstein
Komentarze
Dodaj komentarz »