zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Teledysk do "Torn Between" As I Lay Dying

14.05.2020 09:17  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

As I Lay Dying wypuścił teledysk do utworu "Torn Between" z ostatniego albumu, zatytułowanego "Shaped by Fire". Obraz wyreżyserował Mathis Arnell.

As I Lay Dying promuje obecnie "Shaped by Fire", siódmy longplay studyjny w swoim dorobku i pierwszy od czasu reaktywacji, która miała miejsce w 2017 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Signature Sound" w Los Angeles. Jej rezultatem było dwanaście kompozycji. W jednej z nich, pt. "Redefined", gościnnie wystąpił Jake Luhrs z August Burns Red. Za mastering odpowiada Ted Jensen. "Shaped by Fire" ukazał się 20 września 2019 roku za sprawą Nuclear Blast.

W grudniu 2016 roku wokalista Tim Lambesis został zwolniony z więzienia na okres próbny. Dwa i pół roku wcześniej muzyk usłyszał wyrok skazujący za podżeganie do zabójstwa swojej żony, która opuściła go, składając pozew rozwodowy.

Po wyjściu na wolność Tim Lambesis starał się pogodzić z pozostałymi członkami As I Lay Dying. W rezultacie zespół wznowił działalność w swoim ostatnim składzie: z Philem Sgrosso i Nickiem Hipą na gitarach, Joshem Gilbertem na basie i Jordanem Mancino na perkusji. 8 czerwca 2018 roku formacja wypuściła singiel "My Own Grave", będący jej pierwszym dokonaniem po sześcioletniej przerwie.

Komentarze
Dodaj komentarz »