zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 stycznia 2021

Tytułowy utwór z czternastego albumu studyjnego Sinister

15.05.2020 14:54  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Massacre Records na YouTube

Udostępniono do odsłuchania "Deformation of the Holy Realm" - tytułowy utwór z nowego albumu holenderskiej grupy deathmetalowej Sinister, którego premiera, nakładem Massacre Records, zapowiadana jest na 29 maja 2020 roku. Dystrybucją długograja w Polsce zajmie się Mystic Production.

Sinister powstał w 1988 roku w Schiedam, pod Rotterdamem. Grupa wielokrotnie zmieniała skład. Jedynym stałym członkiem jest Aad Kloosterwaard, który do zawieszenia przez zespół w 2003 roku działalności był jego perkusistą, a po reaktywacji dwa lata później przeszedł na stanowisko wokalisty. Premiera ostatniego długograja grupy, zatytułowanego "Syncretism", odbyła się 24 lutego 2017 roku.

Swoje ścieżki na potrzeby nowego albumu perkusista Toep Duin zarejestrował w pierwszych dniach sierpnia 2019 roku. Następnie, w połowie miesiąca, Ghislain van der Stel przystąpił do nagrywania basu i gitary, a Aad Kloosterwaard, w słoweńskiej Lublanie - wokalu. Okładkę "Deformation of the Holy Realm" stworzył Alex Tartsus.

Lista utworów:

1. The Funeral March
2. Deformation of the Holy Realm
3. Apostles of the Weak
4. Unbounded Sacrilege
5. Unique Death Experience
6. Scourged by Demons
7. Suffering from Immortal Death
8. Oasis of Peace - Blood from the Chalice
9. The Ominous Truth
10. Entering the Underworld

Skład uzupełniają gitarzyści Michał Grall oraz Walter Tjwa, który w połowie grudnia 2019 roku oficjalnie zastąpił Dennisa Hartoga.

Tagi: Sinister
Komentarze
Dodaj komentarz »