zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 maja 2020

Akustyczna wersja "Silvery Moon" Seven Spires

20.05.2020 11:49  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Frontiers Music srl na Facebooku

Symfonicznometalowy zespół Seven Spires przygotował akustyczne wykonanie swojego utworu "Silvery Moon". W nowo opublikowanej aranżacji wokalistka Adrienne Cowan zagrała na pianinie, Jack Kosto - na gitarze akustycznej, a Peter Albert de Reyna obsłużył kontrabas. Oryginalna wersja kompozycji znalazła się na wydanym 14 lutego 2020 roku przez Frontiers Music Srl albumie "Emerald Seas". Dystrybucją długograja w Polsce zajmuje się Mystic Production.

Seven Spires powstał w 2013 roku w Bostonie. Członkami grupy od początku są grająca na klawiszach wokalistka Adrienne Cowan i gitarzysta Jack Kosto. Przez dwa pierwsze lata dochodziło do wielu zmian w składzie. Od jego ustabilizowania w 2015 roku sekcję rytmiczną stanowią basista Peter Albert de Reyna i perkusista Chris Dovas. Na początku 2019 roku ogłoszono podpisanie przez zespół kontraktu z wytwórnią Frontiers Music Srl.

W dyskografii Seven Spires znajdują się EP-ka "The Cabaret of Dreams" z 2014 roku i dwa koncept albumy: "Solveig" z 2017 roku i poprzedzający go fabularnie "Emerald Seas". Materiał na oba długograje zmiksował Sascha Paeth, który współpracuje z Adrienne Cowan również w swoim projekcie Masters of Ceremony. Masteringiem "Emerald Seas"zajął się Michael "Miro" Rodenberg.

Lista utworów:

1. Igne Defendit
2. Ghost of a Dream
3. No Words Exchanged
4. Every Crest
5. Unmapped Darkness
6. Succumb
7. Drowner of Worlds
8. Silvery Moon
9. Bury You
10. Fearless
11. With Love from the Other Side
12. The Trouble with Eternal Life
13. Emerald Seas Overture

Tagi: Seven Spires
Komentarze
Dodaj komentarz »