zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 28 maja 2022

Hunter zapowiedział koncert online

28.05.2020 14:51  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Huntera na Facebooku

Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach i zespół Hunter zapowiedziały na 6 czerwca 2020 roku koncert grupy online. Transmitowany występ ma się zacząć o godzinie 20.

Hunter, Świecie 28.07.2018, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska
Hunter, Świecie 28.07.2018, fot. Agnieszka "vSpectrum" Jędrzejewska

Grupę Hunter założyli w 1985 roku w Szczytnie wokalista i gitarzysta Paweł "Drak" Grzegorczyk i perkusista Grzegorz "Brooz" Sławiński. Jej pierwszy album, zatytułowany "Requiem", ukazał się w grudniu 1995 roku. Ostatnim dotychczasowym, ósmym studyjnym długograjem zespołu jest wydany 8 marca 2019 roku nakładem Makumba Music "Arachne". Ponadto, na potrzeby polskiej edycji gry komputerowej "Doom Eternal", której premiera nastąpiła 20 marca 2020 roku, Hunter przygotował utwór "kArmageDoom".

Formację tworzą obecnie Drak, gitarzysta Piotr "Pit" Kędzierzawski, skrzypek Michał Jelonek, basista Konrad "Saimon" Karchut oraz perkusiści Dariusz "Daray" Brzozowski i Arkadiusz "Letki" Letkiewicz.

Swój występ online zespół zapowiedział: "Długo się nie odzywaliśmy, ale za to spieszymy z niespodzianką. Otóż zapraszamy Was na koncert! Ale tym razem do nas, czyli do naszej szczycieńskiej sali prób, gdzie szóstego dnia tygodnia (czyli w sobotę), będącego jednocześnie szóstym dniem szóstego miesiąca (czyli 6 czerwca), o godzinie 20 Hunter spotka się na żywo i zagra na żywo po raz pierwszy od naszego ostatniego koncertu, który się odbył 8 marca w Bielsku-Białej. I zamierzamy podzielić się tym wiekopomnym wydarzeniem za pomocą internetów z Wami".

Transmisja ma się odbyć na profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach na Facebooku.

Tagi: Hunter
Komentarze
Dodaj komentarz »