zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 października 2021

Klip do "The Colors of Grace" Oceans of Slumber

5.08.2020 09:37  autor: Verghityax, źródło: profil Oceans of Slumber na Facebooku

Progresywna formacja Oceans of Slumber zaprezentowała teledysk do utworu "The Colors of Grace". Znajdzie się on na nadchodzącym albumie studyjnym, zatytułowanym po prostu "Oceans of Slumber".

Na zawartość "Oceans of Slumber" złoży się jedenaście autorskich kompozycji oraz cover "Wolf Moon" Type O Negative. W utworze "The Colors of Grace" gościnnie zaśpiewał Mick Moss z Antimatter. Miksami zajął się Dan Swano. Album ukaże się 4 września 2020 roku za sprawą Century Media Records.

Lista utworów:

1. Soundtrack to My Last Day
2. Pray for Fire
3. A Return to the Earth Below
4. Imperfect Divinity
5. The Adorned Fathomless Creation
6. To the Sea
7. The Colors of Grace
8. I Mourn These Yellow Leaves
9. September (Those Who Come Before)
10. Total Failure Apparatus
11. The Red Flower
12. Wolf Moon

Dyskografię Oceans of Slumber zamyka "The Banished Heart", trzeci longplay studyjny w dorobku zespołu. Został on zarejestrowany w "Southwing Audio" pod okiem Craiga Douglasa. W sesji gościnnie udział wziął Tom Englund z Evergrey, użyczając swego wokalu w utworze "No Color, No Light". Masteringiem zajął się Alan Douches. "The Banished Heart" trafił do sprzedaży 2 marca 2018 roku za sprawą Century Media Records.

Oceans of Slumber powstał w 2011 roku w Houston. W skład zespołu weszli Dobber Beverly na perkusji, Keegan Kelly na basie, Sean Gary i Anthony Contreras na gitarze oraz Ronnie Gates na wokalu. Razem kwintet zrealizował swój debiutancki album, pt. "Aetherial". Już po jego premierze - w 2014 roku - grupę opuścił Ronnie Gates, a jego miejsce zajęła Cammie Gilbert, która stoi za mikrofonem do dziś.

Po wydaniu "The Banished Heart" w kapeli zaszły gruntowne zmiany personalne. Formację opuścili jej współzałożyciele: Keegan Kelly, Sean Gary i Anthony Contreras. Na ich miejsce Dobber Beverly zatrudnił nowych instrumentalistów.

Komentarze
Dodaj komentarz »