zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 października 2020

Vane zrealizował klip do "Walk the Plank"

28.08.2020 12:41  autor: Verghityax, źródło: profil Vane na Facebooku

Zespół Vane opublikował teledysk do "Walk the Plank", trzeciego singla z nadchodzącej EP-ki, zatytułowanej "The Nightmare". Za realizację klipu odpowiada Robert Zembrzycki, gitarzysta grupy.

Materiał na "The Nightmare" zarejestrowany został w "Impressive-Art Studio", pod okiem Przemysława Nowaka. Po nagraniu singla "The Cannibal" zespół opuścił basista Łukasz Łukasik.

8 maja 2019 roku Vane wydał studyjną EP-kę, zatytułowaną "The Ritual". Na jej zawartość składa się tytułowy singiel, który muzycy zarejestrowali w "Impressive-Art Studio", oraz trzy kompozycje z debiutanckiej EP-ki, pt. "The Prologue".

Vane powstał w 2016 roku, nazwę zaczerpnąwszy od Charlesa Vane'a, brytyjskiego pirata, który w XVIII wieku łupił angielskie i francuskie statki. Zespół powołali do życia Mateusz Gajdzik, gitarzysta nieistniejącego już Witchking oraz Robert Zembrzycki, udzielający się do niedawna w Acid Drinkers.

Tagi: Vane
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Vane zrealizował klip do "Walk the Plank"
Thrashattack
Thrashattack (wyślij pw), 2020-08-30 11:48:05 | odpowiedz | zgłoś
Momentami dobre granie ale te melodyjne refreny do dupy. Psują cały klimat, brzmi to jakoś nu-metalowo czyli badziewnie.
No i dlaczego nie po polsku???
re: Vane zrealizował klip do "Walk the Plank"
Thrash Lover (wyślij pw), 2020-08-30 13:40:21 | odpowiedz | zgłoś
To ma już w ogóle nie być żadnej melodii?!