zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 stycznia 2022

Black Smoke zagra z Mary & The Highwalkers

25.09.2020 15:35  autor: Verghityax, źródło: profil Mary & The Highwalkers na Facebooku

Formacje Black Smoke i Mary & The Highwalkers zapowiedziały trzy wspólne koncerty. Odbędą się one 23 października 2020 roku we Wrocławiu, 24 października w Warszawie i 25 października w Katowicach.

Dyskografię Black Smoke zamyka album "Holy Reptilian Mother". Premiera w formacie cyfrowym odbyła się 14 lutego 2019 roku. Na wydawnictwie znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w lipcu 2018 roku w "Jupiter Ranch Studios". Miksy i mastering wykonano w "Mustache Ministry Studio". W sesji gościnnie udział wzięli Tomasz Stodolny na saksofonie oraz Ozimir Gaslonsky, wokalista MuN.

1 września 2020 roku Black Smoke poinformował, że pracuje nad materiałem na kolejny album studyjny.

Warszawska grupa Mary & The Highwalkers rozpoczęła działalność w 2015 roku jako trio, grające instrumentalny sludge metal. Dwa lata później muzycy wypuścili swój debiutancki album, zatytułowany "Chapter One: Cognition". W czerwcu 2018 roku do składu dołączyła wokalistka Nastasia Rodia.

Już jako kwartet Mary & The Highwalkers zrealizował materiał na "Hounds", swój drugi longplay studyjny. Sesja nagraniowa odbyła się w "Kongo Studio". Płyta trafiła do sprzedaży 15 sierpnia 2019 roku.

We Wrocławiu przed Black Smoke i Mary & The Highwalkers wystąpi Ethbaal, warszawski koncert otworzy Weird Tales, z kolei w Katowicach w roli supportu zaprezentuje się Forge of Clouds.

23.10 - Wrocław, "Centrum Reanimacji Kultury"
24.10 - Warszawa, "Hydrozagadka"
25.10 - Katowice, "Katofonia"

Komentarze
Dodaj komentarz »