zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 4 grudnia 2020

Imperial Age wydał "Live on Earth"

25.10.2020 09:14  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Imperial Age na Facebooku

Ukazała się koncertówka symfonicznometalowego Imperial Age, zatytułowana "Live on Earth". Album dostępny jest na DVD, płytach kompaktowych i w formie cyfrowej.

Grupę Imperial Age założyło w 2012 roku w Moskwie dwoje grających na klawiszach wokalistów: Alexander "Aor" Osipov, były członek Revelance, i Jane "Corn" Odintsova. Jeszcze przed końcem roku wydali oni własnym sumptem swój debiutancki album - nagrany z udziałem muzyków sesyjnych "Turn the Sun Off!". Dwa lata później grupą zainteresował się Christofer Johnsson, lider Therion, który pomógł jej w dalszej karierze. Członkowie szwedzkiej formacji, a także rosyjskiej Arkony, wzięli udział w sesji nagraniowej drugiego albumu Imperial Age - sfinansowanej drogą crowdfundingu metalowej opery "The Legacy of Atlantis". Materiał ukazał się 31 stycznia 2018 roku nakładem Adulruna Records.

Obecnie, oprócz Alexandra Osipova i Jane Odintsovej, grupę tworzą wokalistka Anna "Kiara" Moiseeva, basista Dmitry "Belf" Safronov, gitarzysta Pavel "Vredes" Maryashin i perkusista Max Talion.

Po wprowadzeniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, 25 kwietnia 2020 roku w Moskwie odbył się transmitowany online występ zespołu. Jego obrobiony zapis wydany został następnie jako "Live on Earth". Obraz nagrywany był przez pięć kamer. Montażem zajął się Alexander Kadyanov. Za miksy i mastering dźwięku odpowiada Siergiej "Lazar" Atraszkiewicz z Arkony.

Lista utworów:

1. Turn the Sun Off!
2. The Escape
3. Vanaheim
4. Domini Canes
5. Warrior Race
6. Wings of Your Heart
7. Love Eternal
8. In the Center of the Earth
9. Life Eternal
10. The Castaways
11. Islands in Time
12. Battle Heart
13. Aryavarta
14. Death Guard
15. And I Shall Find My Home
16. The Awakening
17. The Monastery
18. Anthem of Valour
19. The Legacy of Atlantis

W grudniu 2020 roku Imperial Age planuje wydać nowy album studyjny.

Tagi: Imperial Age
Komentarze
Dodaj komentarz »