zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 19 stycznia 2021

Teledysk do "The Eyes of Rats" Moyry

13.11.2020 17:49  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Moyry na Facebooku

Dwa miesiące po "End of the World", wrocławska Moyra zaprezentowała teledysk do kolejnego premierowego singla - "The Eyes of Rats". Klip, na podstawie pomysłu wokalistki, przygotował Robert Zembrzycki.

Moyra to grająca melodyjny death metal grupa założona w 2017 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Margo, znanej z zespołu Mescalero. Formacja ma w dorobku dwa minialbumy: "Threads of Fate" z kwietnia 2018 roku i "ReGenesis" z lutego 2020 roku.

W czerwcu 2020 roku jako następcę gitarzysty Charlesa Fujarskiego przedstawiono Mateusza Karmelitę. Pod koniec lipca grupa weszła do studia w celu zarejestrowania nowego materiału. Miesiąc później ogłoszono, że z zespołu odchodzi perkusista Rafał Miedziński. Jego miejsce zajął Mateusz Muzioł. Resztę składu stanowią obecnie wokalistka Margo Szkoda-Hreczuch, gitarzysta Damian "Ziollo" Paszczak i basista Kacper Kulios.

Moyra, Wrocław 13.09.2019, fot. Krasnal Adamu
Moyra, Wrocław 13.09.2019, fot. Krasnal Adamu

Przed "The Eyes of Rats" Moyra pokazała teledysk do "End of the World". Miksami i masteringiem obu utworów zajął się Przemysław Nowak.

Na jesień zespół zapowiedział również premierę singla "The Other Side of Coin".

Tagi: Moyra
Komentarze
Dodaj komentarz »