zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Deen Castronovo odszedł z The Dead Daisies

24.01.2021 14:42  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Deena Castronovo na Facebooku i strona WWW The Dead Daisies

W dniu premiery "Holy Ground" supergrupa The Dead Daisies potwierdziła informację, że w trasę koncertową promującą album ruszy z perkusistą Tommym Clufetosem. Wkrótce potem Deen Castronovo opublikował oświadczenie o swoim odejściu z formacji. Przypominamy, że w czerwcu 2021 roku zespół zamierza wystąpić w Polsce.

Dowodzona przez gitarzystę Davida Lowy'ego hardrockowa supergrupa The Dead Daisies wydała 22 stycznia 2021 roku swój piąty album studyjny, zatytułowany "Holy Ground". Oprócz lidera, w nagraniach wzięli udział: wokalista i basista Glenn Hughes, gitarzysta Doug Aldrich oraz perkusista Deen Castronovo. Ostatni z nich dołączył do formacji w 2017 roku i zagrał również na jej poprzednim albumie - "Burn It Down". Bębniarz znany jest też ze współpracy m.in. z Ozzym Osbourne'em, Revolution Saints i Journey.

Po premierze "Holy Ground" Deen Castronovo opublikował oświadczenie: "Jak część z was może słyszała, oficjalnie odszedłem z The Dead Daisies. Moja decyzja o odejściu nie była łatwa, ponieważ żywię wielki szacunek dla kolegów z mojego byłego zespołu oraz ogromną ilość miłości i uznania dla wszystkich fanów, którzy nas wspierali. Ta decyzja da mi wreszcie czas do spędzania z rodziną po długich trasach i na zaplanowanie niewielkiej operacji pleców, abym miał pewność, że będę mógł dalej grać muzykę i robić to, co kocham".

Tommy Clufetos występował dotychczas m.in. z Robem Zombiem, Ozzym Osbourne'em i Black Sabbath. Ponadto zastępował perkusistę The Dead Daisies na koncertach w 2015 roku.

Przypominamy, że katowicki koncert grupy Foreigner, podczas którego jako gość specjalny zaprezentować się miał The Dead Daisies, z powodu pandemii COVID-19 przełożony został z 16 czerwca 2020 roku na 10 czerwca 2021 roku. Zakupione przed zmianą bilety zachowują ważność na nowy termin, można je też zwracać. Nie będzie możliwe korzystanie z miejsc siedzących znajdujących się w sektorze niebieskim od XI rzędu ani z miejsc stojących - posiadaczom biletów na te miejsca mają zostać zapewnione inne miejsca siedzące.

10.06.2021 - Katowice, "Spodek"
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00
Bilety:
Miejsca siedzące (płyta A i C) - 220 zł (przedsprzedaż) i 240 zł (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące (płyta B) - 250 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)
Sektory niebieskie do X rzędu - 199 zł (przedsprzedaż) i 219 zł (w dniu koncertu)
Sektory zielone H, J - 250 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)
Sektory zielone, oprócz H, J - 220 zł (przedsprzedaż) i 240 zł (w dniu koncertu)
Sektory czerwone H, J - 270 zł (przedsprzedaż) i 290 zł (w dniu koncertu)
Sektory czerwone, oprócz H, J - 250 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)
Loża - 350 zł (przedsprzedaż) i 370 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »