zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Nowa wersja "The Traces We Leave" Harakiri For The Sky

12.02.2021 17:16  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Harakiri For The Sky na Facebooku

Zaprezentowano alternatywną wersję utworu "The Traces We Leave" znanego z albumu "III: Trauma" Harakiri For The Sky. Nowe nagranie pochodzi z poszerzonego wydania "Maere". Album ukaże się 19 lutego 2021 roku, nakładem Art of Propaganda. Przypominamy, że koncert zespołu w Warszawie został przełożony na 27 stycznia 2022 roku.

Post-blackmetalowy Harakiri For The Sky stworzyli w 2011 roku w Wiedniu, jako projekt studyjny, multiinstrumentalista M.S. i wokalista J.J. Do dziś pozostają oni duetem, korzystając jednak z umiejętności innych muzyków podczas sesji nagraniowych i koncertów. Ostatni, czwarty album zespołu, zatytułowany "Arson", wydany został 16 lutego 2018 roku.

Oprócz autorskiego materiału Harakiri For The Sky, na "Maere" znajdzie się cover "Song to Say Goodbye" Placebo. Jako perkusista formację ponownie wsparł Kerim "Krimh" Lechner z Septicflesh, który zarejestrował swoje partie we wrześniu 2019 roku w wiedeńskim studiu "Sweat Records". W nagraniach udział wzięli też: Neige z Alcest w "Sing for the Damage We've Done", Audrey Sylvain w "Once upon a Winter" i wokalista grupy Gaerea w "Silver Needle / Golden Dawn". Okładkę przygotowała Meike "Maquenda" Hakkaart.

Lista utworów:

1. I, Pallbearer
2. Sing for the Damage We've Done
3. Us Against December Skies
4. I'm All About the Dusk
5. Three Empty Words
6. Once upon a Winter
7. And Oceans Between Us
8. Silver Needle / Golden Dawn
9. Time Is a Ghost
10. Song to Say Goodbye

Album ukaże się też w wersjach poszerzonych o utwory "My Bones to the Sea" i "The Traces We Leave" w nowych wykonaniach, z udziałem austriackiej wokalistki Lisy Rodlauer.

Materiał promują teledyski do "I, Pallbearer" i "Sing for the Damage We've Done". Udostępniono też już utwory "And Oceans Between Us", "I'm All About the Dusk" i "Song to Say Goodbye".

"Maere" pierwotnie miał się ukazać 29 stycznia 2021 roku, ale z powodu wywołanych przez pandemię COVID-19 opóźnień w produkcji fizycznych egzemplarzy termin został przesunięty.

Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak
Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak

Przypominamy, że jedyny koncert Harakiri For The Sky w Polsce w ramach wspólnej trasy z formacjami Schammasch i Gaerea przełożono z 28 stycznia 2021 roku na 27 stycznia 2022 roku. Bilety na imprezę w Warszawie zakupione przed zmianą zachowują ważność na nowy termin. Można je również zwracać, a także wymieniać na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions.

27.01.2022 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »