zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Wideo do "Necrogenic Resurrection" Cannibal Corpse

23.04.2021 16:40  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Cannibal Corpse udostępnił teledysk do utworu "Necrogenic Resurrection" ze swojego ostatniego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Violence Unimagined". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 16 kwietnia 2021 roku za sprawą Metal Blade Records.

Obraz wyreżyserował David Brodsky.

Materiał na "Violence Unimagined" zarejestrowany został w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją zajął się Erik Rutan, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Kill", "Evisceration Plague", "Torture" i "Red Before Black". Okładkę wykonał Vince Locke, pracujący z formacją od 1990 roku.

Lista utworów:

1. Murderous Rampage
2. Necrogenic Resurrection
3. Inhumane Harvest
4. Condemnation Contagion
5. Surround, Kill, Devour
6. Ritual Annihilation
7. Follow the Blood
8. Bound and Burned
9. Slowly Sawn
10. Overtorture
11. Cerements of the Flayed

Erik Rutan, dotychczas wspomagający zespół na żywo, oficjalnie objął stanowisko gitarzysty, zastępując tym samym Pata O'Briena.

Pierwotny skład grupy utworzyli w 1988 roku Alex Webster na basie, Paul Mazurkiewicz na bębnach, Chris Barnes na wokalu oraz Jack Owen i Bob Rusay na gitarach. Pomimo zmian na stanowiskach gitarzystów i wokalisty, Cannibal Corpse utrzymał się w czołówce świata death metalu. Dyskografia zespołu liczy sobie obecnie czternaście longplayów studyjnych, cztery koncertowe, trzy EP-ki oraz dokumentalne DVD.

Komentarze
Dodaj komentarz »