zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Joe Trevisano rozstał się z Autopsy

24.07.2021 20:12  autor: Verghityax, źródło: profil Autopsy na Facebooku

Joe Trevisano, basista Autopsy, rozstał się z formacją po czternastu latach współpracy.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Wydaje nam się to surrealistyczne, ale nasz wieloletni basista i przyjaciel Joe Trevisano opuścił zespół. Joe nagrywał z nami płyty i jeździł w trasy po całym świecie od momentu, kiedy w 2008 roku rozpoczął się drugi rozdział w historii Autopsy. Przedtem, od 1997 roku, udzielał się w Abscess, a jeszcze wcześniej znaliśmy go jako członka lokalnej sceny, gdy w 1991 roku grał w Von. Nasza znajomość sięga daleko. Chcemy, żebyście wiedzieli, iż rozstaliśmy się w dobrych stosunkach.

Joe postanowił skupić się na swojej rodzinie i ma w tym nasze pełne poparcie. Zawsze będziemy go uważać za członka ekipy Autopsy.

Nie obawiajcie się, Autopsy nie składa broni. Będziemy was informować o dalszym rozwoju sytuacji. Jeszcze nie znudziliśmy się rozbijaniem łbów. Uznajcie to za ostrzeżenie".

Joe Trevisano dołączył do Autopsy po reaktywacji zespołu, która miała miejsce w 2008 roku. Razem z formacją zarejestrował trzy longplaye studyjne "Macabre Eternal", "The Headless Ritual" i "Tourniquets, Hacksaws and Graves", koncertowy "Live in Chicago" oraz EP-ki "The Tomb Within", "Skull Grinder" i "Puncturing the Grotesque".

Tagi: Autopsy
Komentarze
Dodaj komentarz »