zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 27 czerwca 2022

The Burning Hands zmienia basistę

2.08.2021 12:41  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil The Burning Hands na Facebooku

Wrocławska grupa The Burning Hands poinformowała o zmianie na stanowisku basisty. Norberta Pawlaka zastąpił Patryk Juszczak z Deadpoint.

Zespół The Burning Hands powstał w 2013 roku we Wrocławiu z inicjatywy perkusisty Krzysztofa Kamisińskiego i gitarzysty Łukasza Uchwała. Wkrótce skład uzupełnili basista Marcin Szadyn i wokalista Damian Kikoła. Grupa łączy w swojej twórczości m.in. groove i death metal. W dorobku ma minialbum "Particles of Humanity" z 2017 roku, a obecnie pracuje nad pierwszym długograjem.

Pod koniec czerwca 2021 roku The Burning Hands poinformował, że z zespołem rozstał się basista Norbert Pawlak. Miesiąc później jego miejsce oficjalnie zajął Patryk Juszczak z grupy Deadpoint, z którą jako koncertowy perkusista współpracuje Krzysztof Kamisiński.

Z nowym basistą The Burning Hands zaprezentuje się 6 sierpnia 2021 roku na drugiej edycji wrocławskiego "Siekiera Festu". W ramach trzydniowej imprezy na scenie wystąpią kolejno: Necrosys, The Burning Hands, Mass Insanity, Nuclear Vomit, Doomas i Corruption w piątek, Proch, Kalt Vindur, Hate Them All, Besatt, Deus Mortem i Hate w sobotę oraz Crippling Madness, Mindfak, Innersphere, FAM, Trauma i Azarath w niedzielę.

Sprzedaż karnetów z II puli zostanie zakończona 4 sierpnia o godzinie 20:00. Bilety 1-dniowe dostępne będą tylko na bramce i pod warunkiem, że wcześniej nie dojdzie do wyczerpania miejsc. Z pola namiotowego i parkingu można korzystać bez dopłat.

6-8.08 - Wrocław, Pola Osobowickie
Bilety: 120 zł (3-dniowy, II pula), 150 zł (3-dniowy, w dniach festiwalu) i 100 zł (1-dniowe, w dniach festiwalu)

Komentarze
Dodaj komentarz »