zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 grudnia 2021

Cochise odwołał październikowe koncerty

15.10.2021 07:25  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Cochise na Facebooku

Tuż przed premierą nowego albumu i zaplanowanym na ten sam dzień "release party", Cochise odwołał wszystkie swoje koncerty, które miały się odbyć w październiku 2021 roku - w Białymstoku, Skarżysku-Kamiennej, Stalowej Woli i Krakowie. Ponadto listopadowy występ w Gomunicach ma zostać przełożony.

Premierę siódmego albumu białostockiego Cochise, zatytułowanego "The World Upside Down", wyznaczono na 15 października 2021 roku. W celu promocji materiału zespół zaplanował na jesień koncerty. Pierwszy miał się odbyć w dniu wydania płyty, w Białymstoku. Następnie, od 22 do 24 października, grupa zamierzała zagrać kolejno w Skarżysku-Kamiennej, Stalowej Woli i Krakowie. Dzień przed premierą zespół ogłosił: "Bardzo nam przykro, ale musimy odwołać jutrzejszy koncert w Białymstoku i trzy koncerty w przyszły weekend - w Skarżysku-Kamiennej, Stalowej Woli i Krakowie. Powodem jest... zgadza się - COVID. Na szczęście przebieg choroby jest łagodny, ale kwarantanna trwa. Przepraszamy i mamy nadzieję na szybki powrót do grania koncertów".

Wcześniej zespół poinformował też, że nie będzie mógł wystąpić z zaplanowanym miejscu 5 listopada: "Z nieprzewidzianych względów logistycznych, koncert w Gomunicach zmuszeni jesteśmy przesunąć na inny termin. Podamy go tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Bardzo przepraszamy wszystkich zainteresowanych - niestety w tym dniu bylibyśmy w stanie dojechać na miejsce dopiero w późnych godzinach nocnych".

Pozostałe jesienne koncerty mają się odbyć zgodnie z planem. Do zapowiedzianych ma zostać jeszcze dodany występ 5 grudnia.

6.11 - Chorzów, "Leśniczówka"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

7.11 - Kielce, "Garaż"
Bilety: 30 zł (I pula - do 30.10), 40 zł (II pula) i 50 zł (w dniu koncertu)

3.12 - Częstochowa, "Muzyczna Meta"

4.12 - Tychy, "Underground Pub"

Komentarze
Dodaj komentarz »