zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Czerwcowa trasa August Burns Red odwołana

12.05.2022 21:21  autor: Verghityax, źródło: profil August Burns Red na Facebooku

Metalcore'owa formacja August Burns Red podjęła decyzję o odwołaniu swojej czerwcowej trasy koncertowej po Europie. W Polsce zespół miał zagrać 15 czerwca 2022 roku - w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. Zakupione bilety można zwrócić w punktach sprzedaży.

August Burns Red, Katowice 27.06.2016, fot. Verghityax
August Burns Red, Katowice 27.06.2016, fot. Verghityax

W oświadczeniu August Burns Red czytamy: "Z uwagi na nieprzewidziane trudności finansowe, w tym rosnące koszty transportu w Europie, z żalem zmuszeni byliśmy podjąć decyzję o odwołaniu naszej czerwcowej trasy.

W ciągu czternastu lat koncertowania po Europie nigdy wcześniej nie zdarzyło nam się odwołać występu. Nie była to dla nas łatwa decyzja. Wynagrodzimy wam to jesienią tego roku, kiedy to powrócimy w towarzystwie Bury Tomorrow, Miss May I i Thornhill. Wiemy, że dla wielu z was są to rozczarowujące wieści. Dziękujemy za wyrozumiałość".

Amerykanie z August Burns Red promują obecnie swój dziewiąty longplay studyjny, pt. "Guardians". Album ujrzał światło dzienne 3 kwietnia 2020 roku, pod banderą Fearless Records. Składający się z jedenastu utworów materiał wyprodukowali Carson Slovak i Grant McFarland, stali współpracownicy zespołu.

August Burns Red powstał w 2003 roku. Od początku trzon grupy stanowią gitarzyści JB Brubaker i Brent Rambler oraz perkusista Matt Greiner. Rok później formacja zadebiutowała za sprawą EP-ki "Looks Fragile After All". W roku 2005 światło dzienne ujrzał "Thrill Seeker", pierwszy longplay studyjny kapeli i zarazem jej jedyne dokonanie z Joshem McMannessem na wokalu. Od 2006 roku stanowisko frontmana piastuje Jake Luhrs.

Komentarze
Dodaj komentarz »